Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Увага! На сайті розміщено план-графік курсів на 2020 рік
Семінари
Новини » Семінари

Інформація по семінарам 20 грудня 2019 року Хмельницький обласний інституту післядипломної педагогічної освіти (у форматі святкової наради для працівників) відсвяткував свій 80-й ювілей. Привітали освітян артисти Хмельницької обласної філармонії.

Інформація по семінарам 17 грудня 2019 року науково-методичним центром виховної роботи та позашкільної освіти ХОІППО, за підтримки Благодійного фонду «Здоров'я жінки та планування сім'ї» та Інституту ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіті, був проведений семінар-тренінг «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід».
У семінарі взяли участь команди шести освітніх закладів Хмельниччини: ССЗШ №1 та ССЗШ № 7 м. Хмельницького, СЗШ № 6 м. Славути, Іванковецький НВК Олешинської сільської ради, Ружичанський НВК Розсошанської ОТГ, Щиборівська СЗШ Красилівського району - пілотні освітні заклади з питань протидії булінгу та насильству в шкільному середовищі.
У склад команд увійшли представники/-ці адміністрації та батьківської громадськості, практичні психологи/-ні, соціальні педагоги/-ні, члени/членкині учнівського самоврядування.
На семінарі тренерки Анна Поліщук, методистка ХОІППО, та Олена Поліщук, практична психологиня ССЗШ № 7 м. Хмельницького, ознайомили учасників/-ць з методичним посібником для педагогічних працівників «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід», що підготовлений БФ «Здоров'я жінки та планування сім'ї».
У семінарі взяли участь начальник відділу ювенальної превенції Сергій Цимбалюк і старша інспекторка з особливих доручень відділу ювенальної превенції ГУНП в Хмельницькій області Марія Баранюк.
Тренінг був інформаційно-насиченим: опрацьовано із використанням інтерактивних вправ чотири модулі: «Насильство і його вплив на життя закладу освіти», «Загальношкільний підхід до профілактики насильства», «Організаційно-управлінські та освітні заходи щодо запобігання насильства і реагування на його прояви», «Загальношкільний підхід: від теорії до дій».
Учасники/-ці тренінгу дискутували, розглядаючи ситуації булінгу, розробляли політику (кодекс) щодо запобігання насильства та реагування на його прояви, створювали план заходів запобігання насильству саме для своїх освітніх закладів. Зворотній зв'язок (анонімне анкетування) свідчить, що семінар-тренінг був корисним, актуальним, мотивуючим до прийняття ефективних управлінських рішень, реалізації конкретних справ антибулінгової програми освітнього закладу.
Семінар-тренінг проходив у приміщенні «Мистецького простору» Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.Реріха. Щира подяка Діані Гайдук, Станіславу Круку та Ользі Личик за співпрацю та підтримку.

Інформація по семінарам 16.12.2019 року на базі Хмельницької спеціалізованої школи І ступеня № 30 проведено семінар: «Методика викладання курсу «Я досліджую світ» для учасників всеукраїнського експерименту за темою: «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти». З вітальним словом до учасників семінару звернувся Попик О.Ф.-проректор інституту, координатор експерименту.
В рамках семінару методистом початкової освіти Галас А.В. проведено тренінг: «Компетентнісний потенціал НУШ: ступені свободи та механізми реалізації».
Волощенко Ольга Володимирівна, Козак Олександра Петрівна-методисти кабінету координації впровадження Нової української школи Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, автори підручника «Я досліджую світ» провели майстер-клас з учасниками семінару.
Семінар завершився експертним діалогом з авторами підручників, зошитів «Я досліджую світ».

Інформація по семінарам 10 грудня 2019 р. в НВК № 2 м. Хмельницького відбувся семінар-практикум «Наступність у запровадженні науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» на етапі переходу здобувачів освіти з початкової школи в базову» для директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти Хмельницької області. В семінарі взяли участь проректор ХОІППО Олександр Попик, завідувач кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО Віра Гуменюк, завідувач відділу загальної середньої освіти департаменту освіти і науки м. Хмельницького Наталія Бакалюк, методист ХОІППО Надія Орловська, керівники ЗЗСО. Вчителі НВК № 2 показали реалізацію проєкту під час відкритих уроків. Учасники обговорили нормативно-правову базу, організаційні, методичні, технологічні засади науково-педагогічного проєкту «Інтелект України». Переваги та ризики для учасників освітнього процесу в ході реалізації проєкту в базовій школі обговорено у «Світовому кафе». 10.12.19 у день Нобеля усі учасники семінару отримали символічні сертифікати за новаторство в освіті.

Інформація по семінарам 03 грудня 2019 р. на базі ХОІППО кафедрою теорії й методик дошкільної та початкової освіти було проведено регіональну науково – практичну конференцію «Сучасний вчитель як провідник змін в умовах становлення НУШ». В ході конференції піднімалися актуальні теми: "Критичне мислення", "Універсальний дизайн", "Проекти. Педагогічні дослідження", "Психодіагностика в діяльності вчителя", "Оцінка роботи вчителя", "Педагогіка партнерства", «Батьки як помічники вчителя», "Діагностика та профілактика професійного вигоряння вчителя" та ін.
3 секції - 15 майстер – класів були присвячені "Сертифікації вчителя","Комунікації та вмінню працювати з інформацією", "Креативному мисленню», «Ментальним картам», «Ігровим технологіям», «Технології Background», «Стратегії РАФТ на уроках», «Інтерактивному ресурсу Plikers», «Казкотерапії», «6 цеглинкам Lego», «Дітям покоління Z», навичкам саморегуляції та техніки самовідновлення та ін. сучасним актуальним проблемам.
Кафедра дякує усім учасникам конференції за ініціативу, творчість, високу професійну майстерність, креативність думок, інноваційність і натхнення, яке народжується в ході таких зустрічей!


Інформація по семінарам 4 грудня 2019 року на базі ХОІППО працювала обласна творча майстерня методиста, керівника гуртка комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» м. Нетішина Катерини Федорчук з питань STEM-освіти і виховання національної та громадянської самоідентифікації учнівської молоді через туристсько-краєзнавчу діяльність.
Активно висловили свої думки та погляди з питань, що обговорювались Гіджеліцький І.К., перший проректор ХОІППО, методисти НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти Іова В.Ю., Орловська Н.М., методист Нетішинського відділу освіти Бойчук І.В., керівник гуртка КПНЗ «ЦТКУМ» м. Нетішина Федорчук К.М.

Інформація по семінарам
У Грицівському ліцеї 04 грудня 2019 року для заступників директорів з навчально-виховної роботи опорних загальноосвітніх закладів та шкіл сприяння здоров’ю було проведено обласний семінар-практикум за результатами дослідно-експериментальної роботи «Здоров’язбережна технологія Олександри Дубогай «Навчання у русі» в системі оздоровчо-виховної роботи загальноосвітніх закладів».
У семінарі взяли участь Варава Іванна Йосипівна, начальниця відділу освіти молоді та спорту, культури, туризму, зовнішніх і внутрішніх зв’язків Грицівської селищної ради, Тіфенбах Людмила Василівна, голова Грицівської селищної ради, Ленчук Наталія Олександрівна, заступниця голови Грицівської селищної ради, Махмутова Анжела Євгенівна, завідувачка НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти ХОІППО.
Старий Віктор Петрович, директор Грицівського ліцею та Шампаніна Поліна Сергіївна, директорка Грицівського закладу позашкільної освіти “Школа сприяння здоров’ю», районний координатор дослідно-експериментальної роботи «Навчання у русі», ознайомили учасників семінару з системою роботи освітніх закладів з питань здоров'язбереження дітей, з результатами та перспективами подальшої реалізації технології Олександри Дубогай. Поліщук Анна Йосипівна, методист НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти ХОІППО, акцентувала увагу на науково-методичному супроводі та ресурсному забезпеченні впровадження здоров'язбережних технологій у практику роботи освітніх закладів.

Інформація по семінарам27 листопада 2019 р у Хмельницькому ОІППО відбувся круглий стіл з питань попередження домашнього насильства та агресії й булінгу в освітньому середовищі

План круглого столу - Завантажити файл

Інформація по семінарам 28-29 листопада 2019 р у м. Києві в приміщені НСК "Олімпійський" відбувся форум учасників пілотного експерименту НУШ "АГЕНТИ ЗМІН". Делегація від Хмельницької області теж прийняла участь у даному форумі.