Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Увага! На сайті розміщено план-графік курсів на 2020 рік
Новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1456 новин в 4 категоріях
 

Інформація по семінарам 30 жовтня 2019 року методистами Хмельницького ОІППО на базі Берездівської спеціальної школи Хмельницької обласної ради за участі відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Берездівської ОТГ проведено регіональний семінар з питань розвитку та модернізації виховної системи закладів освіти «Соціально-педагогічні аспекти оновлення системи виховної роботи у закладах загальної середньої та спеціальної освіти у 2019-2020 навчальному році». Це – спільний захід закладів загальної середньої та спеціальної освіти, в якому взяли участь заступники з директорів шкіл з виховної роботи, вихователі, класні керівники Берездівської спеціальної школи, опорного закладу Берездівський ліцей з інклюзивним навчанням дітей з особливими освітніми потребами та його філій. Під час семінару обговорювалися актуальні проблеми виховання та розвитку дітей в закладах загальної середньої та спеціальної освіти. професійного розвитку

Новини 30 жовтня - 1 листопада 2019р методисти ХОІППО Манзюк С. та Гринчук Л. перебували на навчанні у м. Києві на навчальному семінарі "Локалізація освітньої програми і практики оцінювання у школі на основі фінського досвіду"

Новини 31 жовтня 2019 р у Хмельницькому ліцеї №17 відбулося перше сертифікаційне тестування педагогічних працівників (36 учителів початкових класів від Хмельницької області)


Інформація по семінарам 30.10.2019 року в Хмельницькому ОІППО відбулася нарада-семінар керівників методичних служб області з питань сервісної діяльності методичних служб в умовах імплементації закладами освіти окремих положень реформи освіти.
У роботі наради взяли участь ректор Хмельницького ОІППО Очеретянко В.І., заступник директора Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА – начальник управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення Дупляк Т.В., заступник начальника Управління Державної служби якості освіти у Хмельницькій області Казимір В.А. Обговорено питання подальшої співпраці обласного інституту, методичних служб та закладів освіти, напрями діяльності управління Державної служби якості освіти у Хмельницький області, порядок проведення інституційного аудиту тощо.
В рамках методичної сесії «Педагог як суб’єкт модернізаційних процесів в освіті» актуалізовано проблеми сертифікації педагогічних працівників, диверсифікації форм підвищення кваліфікації (Кошка О.А., завідувач науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО), нових підходів до організації методичної роботи в закладі освіти (Дацько Л.Я., заступник директора з науково-методичної роботи Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» ім. Героя України М. Дзявульського), презентовано проект «Безпечна та дружня до дитини школа в контексті «НУШ» (Поліщук Г.Й., методист ХОІППО).


Детальніше на сайті НМЦ

Офіційні накази та листи Кафедра теорії й методик дошкільної та початкової освіти ХОІППО запрошує Вас взяти участь у роботі регіональної науково-практичної конференції «Сучасний учитель як провідник змін в умовах становлення НУШ», яка відбудеться 03 грудня 2019 року у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти за адресою м. Хмельницький, вул. Озерна, 14.
Статті надсилати до 28 листопада 2019 р. заповнити електронну форму заявки на очну (виступ, майстер-клас) чи заочну (стаття) участь у конференції (Додаток 1), оформити тези доповіді, текст статті (згідно вимог: Додаток 2). Все необхідно надіслати одним документом «Прізвище, ініціали - матеріали конференції», але двома різними файлами під іменем: «Прізвище-заявка», «Прізвище-стаття» на вказану адресу: ksusha.kovalska@gmail.com

Інформаційний лист завантажуйте в детальніше

Різні конкурси які ми проводимо 29 жовтня 2019р у Хмельницькому ОІППО відбувся фестиваль козацької слави.
Відродження козацьких традицій є надзвичайно потрібним і важливим напрямом національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Постане козацтво-духовно постане Україна. Сьогодні нам належить продовжити велику місію козацтва. Саме ця мета реалізовувалась під час фестивалю Козацької слави, що відбувся в Хмельницькому інституті післядипломної педагогічної освіти. Зініційовано проведення цього заходу громадською організацією «Крайовий козацький полк «Подільські джури» і науково- методичним центром виховної роботи та позашкільної освіти ХОІППО. У фестивалі брали участь колективи громадських дитячих козацьких організацій, закладів загальної середньої освіти. Козацькі мелодії, пісні, поезія, гумор, танці, козацькі марші, якими супроводжувалось свято у виконанні Зразкового духового оркестру Ленковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів наповнили Велику актову залу емоціями радості, гордості за вірність традиціям українського народу, історичній пам'яті, впевненість у збереженні героїчної сторінки козацтва.

Новини Реалізація інноваційних стратегій виховання є об’єктивною закономірністю виконання соціального замовлення сучасного етапу розбудови громадянського суспільства – сприяння формуванню особистості, яка усвідомлює свої права, причетність до українського народу, європейської цивілізації, орієнтується в реаліях і перспективах суспільно-культурної динаміки.
Задля забезпечення розвитку та модернізації національно орієнтованої системи виховання в закладах освіти області науково-методичним центром виховної роботи та позашкільної освіти Хмельницького ОІППО розроблено проект науково-методичного супроводу розвитку національно орієнтованої системи громадянської комунікації, визначено організаційні і змістові формати національного самоствердження, громадянської та правової культури учнівської молоді.
З метою модернізації системи випереджувальної підготовки педагогів, зорієнтованих на інтегровану компетентну модерацію та супер-візію партнерських дій, у рамках проекту НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти створено обласну творчу майстерню методистів із виховної роботи методичних служб області. 23 жовтня 2019 року відбулося розширене заняття творчої майстерні Солтис Н. І., методиста науково-методичного центру Департаменту освіти Хмельницької міської ради з питань науково-методичного супроводу правозахисної діяльності класних керівників.
У роботі творчої майстерні взяли участь: Гіджеліцький І. К., завідувач НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти Хмельницького ОІППО, Каліночкіна Ю. М., завідувач науково-методичного центру Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, Глухманюк Б. М, методист науково-методичного центру Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, Іова В. Ю., методист ХОІППО, Івасішина Н. Ф., директор Хмельницької ЗОШ I-III ст. № 21, Ратушняк С. П., директор Хмельницької гімназії № 1, педагоги закладів освіти м. Хмельницького, методисти з виховної роботи науково-методичних центрів, методичних кабінетів, голови методоб’єднань класних керівників, модератори, коучі, автори творчих майстерень області з питань упровадження інноваційних технологій виховання.
Заняття творчої майстерні відбулось на базі Хмельницької ЗОШ I-III ст. № 21, яку очолює професіонал, керівник з інноваційним типом мислення Івасішина Н. Ф. Директор закладу презентувала систему виховної роботи, поділились творчими успіхами та проблемами з питань превентивного виховання і правозахисної діяльності. На гуманістичному потенціалі правозахисних систем шкіл, на шляхах модернізації освітнього простору м. Хмельницького закцентувала увагу учасників творчої майстерні Каліночкіна Ю. М.
У практичному модулі заняття методист із виховної роботи Солтис Н. І. презентувала роботу авторської творчої майстерні, зокрема учасникам було запропоновано модель науково-методичного супроводу правозахисної діяльності класних керівників. Спільно з головою методичного об’єднання класних керівників міста Поліщук В. В. було зорганізовано інтерактивні локації, у яких взяли участь усі присутні.
Зокрема, у локаціях відбулося жваве обговорення таких проблем як:
- обґрунтування чинників впливу на рівень правового захисту учнів;
- вихованість учня – це більше суспільна чи педагогічна проблема;
- чому зростає злочинність, прояви девіацій в учнівському середовищі.
Майстерно презентували досвід щодо використання інтерактивних форм і методів виховної роботи обласні модератори Дюднєва Н. М. та Печеркіна Т. О., методисти з Кам’янця-Подільського та Старокостянтинова. Під час спілкування було запропоновано організувати творчу співпрацю методичних служб із питань правозахисної та превентивної діяльності класних керівників.

Інформація по семінарам 25 жовтня 2019 року в м. Києві відбувся ІІ Всеукраїнський науково-практичний семінар проекту «Впевнений старт», організований Національною академією педагогічних наук, Інститутом психології імені Г.С. Костюка, Українською академією дитинства.
Дипломами переможців Всеукраїнського конкурсу перспективного педагогічного досвіду впровадження програмно-методичного комплексу «Впевнений старт» у номінації «Взаємодія педагогічної команди» нагороджені Курчак Тетяна Володимирівна та Щерба Наталія Олександрівна, педагоги ДНЗ №15 м. Кам’янця-Подільського.
Для учасників зібрання переможцями конкурсу Курчак Т.В., Щербою Н.О. був проведений майстер-клас на тему «Рецепти успішного майбутнього».
Дипломи партнерів проекту «Впевнений старт» отримали Каратаєва М.І., методист НМЦ дошкільної, початкової та спеціальної освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Осадчук Л.О., методист управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.

Офіційні накази та листи Просимо відрядити вчителів німецької мови (список учасників у додатку) на семінар Goethe-Institut на підтримку освітньої реформи «Нова українська школа. Дигіталізація», який відбудеться 29 – 31 жовтня 2019 р. на базі ХОІППО.
Лист-виклик - Завантажити файл